Aktuality

Personální ředitelkou BR Group se stala Katarína Poláčková

Personální ředitelkou BR Group se stala Katarína Poláčková
Personální ředitelkou BR Group se stala Katarína Poláčková

V návaznosti na osobní rozhodnutí dosavadního personálního ředitele Radima Vidláře, který k 30. červnu po třech letech odchází ze skupiny BR Group, převzala od 1. května letošního roku personální práci ve skupině HR manažerka Katarína Poláčková. 
Radimovi Vidlářovi děkujeme za skvěle odvedenou práci a přejeme mnoho úspěchů v dalším pracovním i osobním životě. 
Katarína Poláčková přišla do BR Group z Komerční banky, kde pracovala jako vedoucí konzultant lidských zdrojů a HR Business Partner. 
Katarína Poláčková nastoupila do Komerční banky v roce 2001. V útvaru lidských zdrojů pečovala o portfolio bankéřů z retailového a korporátního bankovnictví, o specialisty řízení rizik i o zaměstnance pracující v zázemí banky. 
"Svěřené portfolio zaměstnanců banky se mi v průběhu let měnilo jak z pohledu jeho skladby, tak z pohledu jeho geografického uspořádání. Šlo o 600 až 900 zaměstnanců v lokalitách Moravskoslezského, Olomouckého, Zlínského a Pardubického kraje," upřesnila Katarína Poláčková.
Po absolvování Právnické fakulty Univerzity Komenského Bratislava odjela na rok a půl do Sydney, aby se zdokonalila v angličtině. V Austrálii se seznámila se svým budoucím manželem, který pochází z Havířova. Po návratu se společně usadili v Ostravě. Mají dvě děti, dvaadvacetiletého Alberta a dvanáctiletou Kateřinu. 
"Celý náš mimopracovní život se točí kolem sportu. Obě děti se pod dohledem manžela, který je postupně trénoval, věnují závodnímu sjezdovému lyžování. Já jsem fanda horské cyklistiky, běžkování a procházek s našim rodinným psím mazlíčkem Boogee," prozradila o sobě Katarína Poláčková. 
https://www.linkedin.com/in/katarína-poláčková-83531155/ © ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít
Personální ředitelkou BR Group se stala Katarína Poláčková
Nahrát
Nahrát

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít